Всё о лазерной и фотоэпиляции

У чому відмінність лазерної епіляції від фото епіляції, що краще? Чи є між ними різниця щодо ефективності?

Наскільки небезпечна фотоепіляція?

Протягом останніх років, на тлі надзвичайно високої популярності лазерної епіляції, з’явилася досить велика кількість систем так званої фотоепіляції. У основу як лазерної епіляції, і фотоэпиляции покладено і той ж фізичний принцип – селективний фототермоліз, тобто. вибіркове нагрівання тканини за рахунок поглинання світлової енергії (у разі епіляції всього тіла волосся, що містить меланін). До речі, саме тому рекламні твердження про можливість використання фотоепіляції для видалення світлих, а тим більше сивого волосся не відповідають дійсності – світле волосся містить дуже мало меланіну. Принцип дії – це єдине, що ріднить лазерну та фотоепіляцію.

Фотоепіляція чи лазерна епіляція – що краще?

Лазерна епіляція.

Як відомо відмінністю лазерного випромінювання є його монохромність тобто. кожен конкретний тип лазера випромінює світло суворо фіксованої довжини хвилі, і вся енергія лазера припадає на одну довжину хвилі. Тобто. при використанні лазера в медицині, знаючи фізичні властивості лазерів того чи іншого типу, ми можемо зі 100% упевненістю заздалегідь прогнозувати те, як випромінювання лазера впливатиме на тканини (у разі епіляції на волосся, не ушкоджуючи при цьому шкіру). Ґрунтуючись на цьому, для використання в тій чи іншій галузі медицини підбиралися відповідні типи лазерів. Для лазерної епіляції волосся для типів шкіри I – IV за Фітцпатріком найбільш ефективним та безпечним визнано діодний лазер. Енергія хвиль довжиною 755 нм, на яких він працює, максимально ефективно поглинається меланіном, роблячи саме цей тип лазера “золотим” стандартом для епіляції волосся на світлій шкірі.

Фотоепіляція.

У системах фотоепіляції, як дешева заміна лазеру, використовуються так звані криптонові лампи, які за своїми характеристиками можна, дуже приблизно, порівняти з лампами, які використовуються у фотоспалахах. Діапазон світлових хвиль, що випускаються такою лампою, лежить у дуже широких межах від надзвичайно небезпечного для людини ультрафіолету до інфрачервоного. Як ми вже казали вище, хромофором у волоссі може бути меланін. Відповідно, при всій широті спектра світлових хвиль, що випускаються лампою-спалахом, для досягнення ефекту необхідно виділити лише вузький спектр, що відноситься до максимуму поглинання меланіну, з одного боку та мінімуму поглинання шкіри з іншого боку. Виробники систем фотоепіляції змушені ставити фільтри, що відсікають надзвичайно небезпечний для людини ультрафіолет (таким фільтром, у найпростішому випадку, може служити звичайне скло). Решту спектра (довжина хвиль від 600 до 1200 нм) намагаються змусити “працювати” з метою епіляції. Для того, щоб хоч якось наблизитися до ефективності впливу до лазерного випромінювання, виробники встановлюють, видаючи їх за новітні досягнення, що гарантують, нібито, феноменальну ефективність, різноманітних додаткових світлових фільтрів, які покликані сконцентрувати всю енергію лампи в досить вузькому діапазоні. Однак не існує фільтрів, які можуть хоч якось наблизити властивості світла звичайної, хай і дуже потужної, лампи до фізичних властивостей лазерного випромінювання – енергія імпульсу лампи – спалаху виявляється “розтягнутою” по широкому спектру довжин хвиль. Частина цієї енергії справді поглинається меланіном та веде до нагрівання тіла волосся. Але оскільки т.зв. “енергетичні піки” для практично всіх систем фотоепіляції перебувати в проміжку, в якому шкіра людини також досить добре поглинає світло (600-750 нм) частина енергії витрачається на потенційно небезпечне нагрівання шкіри, замість того, щоб, як у випадку лазерної епіляції, йти на нагрівання тіла волосся і тим самим підвищувати ефективність епіляції. Відомо, що для систем фотоепіляції невиконання умови відведення надлишкового тепла від ш

кіри неминуче призведе до досить сильного опіку шкіри, а в критичних випадках до депігментації, рубцювання тканини.

Наскільки небезпечна фотоепіляція?

З одного боку, можна впевнено сказати, що метод фотоепіляції абсолютно нешкідливий. Апарат забезпечений спеціальними фільтрами, що захищають шкіру від пошкоджень, завдяки яким процедура епіляції можлива на будь-якій ділянці вашого тіла: животі, ногах, руках, грудях, обличчі, зоні бікіні, спині, пахвах і т.д.

Дуже важливо підібрати правильний режим впливу, тому що від цього багато в чому залежить безпека фотоепіляції. Орієнтуватися при цьому слід на тип шкіри, що піддається даній процедурі, а також на структуру волосся та деякі інші індивідуальні особливості.

Лазеротерапия лечение

Еlos – технологія дозволяє успішно лікувати акне (висипи вугрів, прищі, фурункули) на обличчі і тілі.

Elos-терапія може бути рекомендована: для лікування акне будь-якого ступеня тяжкості – від комедонів до гнійничкових прищів (папул та пустул); для лікування наслідків акне: розширених пір, ущільнень, пігментацій; для профілактики утворення нових запалених вугрів та чорних крапок на обличчі.

Як діє Elos-терапія? Elos-терапія використовує одночасно два фактори впливу – імпульси світла та радіочастотну енергію, що багаторазово посилює ефективність процедури. Обидва фактори проникають глибоко в область запалення та діє відразу в кількох напрямках. З одного боку, імпульси коротких хвиль блакитного світла надають згубний вплив на бактерії, що провокують розвиток акне. З іншого боку, радіочастоти проникають углиб фолікула та атрофують сальні залози. Це призводить до значного зниження вироблення шкірного сала, яке є середовищем проживання для бактерій. Радіочастотна енергія також допомагає позбавитися небажаної пігментації, ущільнень на шкірі. Це досягається через процес піролізу – руйнування патологічних тканин.

Елос-терапія покращує мікроциркуляцію в клітинах шкіри, покращує обмін, сприяє якнайшвидшому виведенню з клітин продуктів розпаду. ELOS-вплив має здатність стимулювати шкіру до регенерації. У шкірі запускаються внутрішні сили організму з вироблення еластину та колагену. Приблизно на 4-5 тижні після першої процедури лікування вугрової висипки-акне розгладжується шкіра, звужуються пори, покращується колір обличчя та текстура шкіри, вирівнюється її тон. Здорова шкіра починає світитися зсередини. Запущені в глибоких шарах шкіри процеси мають накопичувальний ефект, вони набирають силу від сеансу до сеансу і зберігають ефект до півроку. Це дозволяє досягти суттєвих естетичних результатів.

Результати ELOS лікування вугрів та прищів Елос-терапія – надійний спосіб вилікувати прищі! У більшості пацієнтів нашого медичного центру не спостерігається ознак акне на оброблених ділянках протягом року і більше після закінчення курсу лікування! У складних випадках після курсу процедур нові прояви запалених вугрів та прищів скорочуються до поодиноких та піддаються контролю. У всіх пацієнтів спостерігається поліпшення і щодо постакне: світлішають червоні плями після вугрової хвороби, згладжуються рубці від прищів, вирівнюється структура шкіри, розсмоктуються ущільнення, скорочуються пори, зменшуються прояви слідів від гнійних прищів.

Як відбувається процедура ELOS лікування акне. Видалення прищів методом ELOS практично безболісне: апарат оснащений інноваційною системою охолодження. Пацієнти з чутливою шкірою можуть відзначити легке поколювання на шкірі. До процедури область лікування прищів та вугрів ретельно очищається та зволожується гелем. Очі захищають спеціальні окуляри. Технологія ЕЛОС підходить для позбавлення від прищів на обличчі: на носі, щоках, підборідді, від прищів на лобі, скронях, шиї та на тілі: на спині, грудях і т.д. Змінні насадки апарата підносяться впритул до шкіри на будь-якій ділянці. Щоб боротьба з прищами принесла очікуваний результат, необхідно обробити не тільки рожеві прищі та гнійні прищики, але й зони вугрової висипки без запалення.

Наприкінці процедури лікування акне може з’явитися слабке почервоніння шкіри. На ділянках гнійничкових прищів, оброблених подвійними та потрійними імпульсами, еритема може виявлятися сильніше. Легке почервоніння зникне самостійно через 30-90 хвилин після сеансу. Однак безпосередньо після ELOS-лікування вугрів та прищів наносити макіяж не рекомендується. Зазвичай після процедури ELOS – лікування гнійних прищів та комедонів пацієнти одразу повертаються до звичайного життя.

Скільки знадобиться процедур для позбавлення від прищів за допомогою Elos-технологій.

Кількість необхідних процедур визначається кожному разі індивідуально після первинної консультації.

Протипоказання Elos як методу лікування вугрів:

-Онкологічні та пухлинні захворювання;

-Вагітність та лактація;

-системні захворювання, такі як діабет;

-надмірна чутливість до інфрачервоного випромінювання – у тому числі, викликана прийомом ліків;

-Такі захворювання як дерматоз, склеродерміт, ревматичний артрит;

-Інтенсивна засмага. Якщо у Вас щойно закінчилася відпустка, проведена на морі, або Ви засмагали в солярії, відкладіть процедуру Elos-терапії на 2 тижні. Утриматися від засмаги протягом 2-х тижнів ми рекомендуємо після проведення процедури.

Переваги лікування вугрової хвороби та гнійних прищиків методом ELOS:

1. ELOS-лікування акне – це безпечний метод, що дозволяє прибрати прищі та вугрові висипання, практично без побічних ефектів та ускладнень.

2. ELOS-терапія діє безболісно і дозволяє вести нормальний спосіб життя.

3. Елос позбавляє прищиків без антибіотиків і без величезних доз вітамінів. Це означає, що Ваші печінка, нирки, кишечник, ендокринна, імунна, статева системи не будуть піддані перевантаженням.

Диод эпиляция

Фахівці у медицині стверджують, що найбільш безпечним, швидким та ефективним засобом видалення волосся на сьогоднішній день є саме лазерний діод. Завдяки епіляції лазерним діодом можна назавжди позбутися непотрібного волосся. Лазерний діод має більш довгі та інтенсивні хвилі, а його випромінювання відрізняється змінною частотою імпульсів.

Завдяки цим властивостям випромінювання проникає на безпечну глибину. При цьому можна регулювати цю глибину залежно від типу шкіри.

У такі лазери вбудовують спеціальні пристрої активного охолодження, за допомогою яких виключається перегрівання шкіри та впливу променя. Таким чином, лазерний діод, іноді званий діодним лазером, може не лише видаляти волосся, а й захистити шкіру від високоінтенсивних випромінювань. Коли тканини поглинають лазерне випромінювання, енергія випромінювання перетворюється на теплову. Ця теплова енергія, а саме нагрівання є головним фізіологічним ефектом лазера.

Майже всі системи лазерної епіляції служать для видалення непотрібного волосся. Це здійснюється шляхом вибіркового впливу імпульсу світла з високою інтенсивністю та певної довжини на об’єкт. Об’єктом у разі виступає волосяний фолікул. Навколишні тканини при цьому зовсім не зачіпаються і не пошкоджуються.

Восковая или сахарная эпиляция?

Воскова депіляція чи шугаринг – метод видалення небажаного волосся, який може застосовуватися практично на всіх зонах тіла (виняток становлять лише вушні раковини, ніс та вії). І цукор та віск є екологічно чистими та безпечними матеріалами для епіляції. Перевага цих видів видалення волосся – відсутність алергічних реакцій.

Чим відрізняється депіляція за допомогою шугаринга від депіляції за допомогою воску?

1. Головна відмінність – метод нанесення матеріалу на депіліруему ділянку шкіри. Цукрова паста наноситься проти росту волосся – видаляється за зростанням волосся (з набридлими волосками). Віск навпаки – за зростанням волосків наноситися, а проти зростання – видаляється.

2. Перед тим, як нанести віск, його розігрівають до температури 38 градусів. Цукор залишається кімнатною температурою. Це в принципі і все, чим вирізняються ці види депіляції в ході процедури.

Переваги:

-Під час депіляції не просто усувається видима частина волоска, як при голінні або депіляції кремом. Волосок виривається разом із цибулею, завдяки чому ефект зберігається значно довше.

-Досить лише однієї процедури, щоб до 4 тижнів не згадувати про депіляцію.

-Немає обмежень у засмагі, як у випадку з фото-і лазерною епіляцією. Також ви зможете наступного дня йти у басейн, солярій, сауну тощо.

-При регулярному проведенні процедури зменшується сила росту волосся, волоски стоншуються і стають менш помітними.

-Оскільки волоски видаляються разом з цибулинами, на шкірі не залишається чорних крапок, як після голитися або депіляції кремом. Шкіра гладка та виглядає бездоганно!

-Під час процедури шкіра не травмується.

-Може застосовуватись практично на будь-якій зоні тіла та обличчя, навіть на чутливих ділянках з дуже ніжною шкірою.

-Доступна ціна дозволяє проводити її регулярно, та постійно підтримувати ідеальний зовнішній вигляд вашої шкіри.

Ми готові надати Вам перевірені та безпечні види депіляції та епіляції, а якщо Ви сумніваєтеся, який вигляд підходить саме Вам, звертайтеся, і наші фахівці проконсультують і допоможуть підібрати найбільш ефективний для Вашої шкіри метод

ELOS-эпиляция

 

Еlos-епіляція – найбільш передова технологія видалення небажаного волосся!

В elos-технології поєднуються два види енергії – оптична та радіохвильова, що дозволяє найбільш точно руйнувати структуру волосся і назавжди зупиняти його зростання. Ця процедура дає неймовірно стійкий ефект: чиста, гладка, ніжна шкіра без подразнень та опіків.

Технологія elos забезпечує подвійний захист шкіри за рахунок охолодження поверхні та контролю інтенсивності впливу на різні ділянки, а це дозволяє уникнути перегрівання та зводить подразнення шкіри до мінімуму. Позитивні відгуки про elos-епіляцію зумовлені безпекою, комфортністю та ефективністю порівняно з попередніми методами.

Переваги:

Неінвазивний метод (безконтактний). Найбільш комфортний та ефективний метод епіляції. Волосся не вростає в шкіру. Після процедури можна засмагати. Технологія застосовна для будь-якого типу волосся та шкіри. Метод не потребує післяепіляційної обробки.

Показання: Видалення небажаного волосся. elos-епіляція найбільш ефективна зараз серед інших методів апаратної епіляції з видалення волосся з мінімальним вмістом пігменту. Вросле волосся. За медичними показаннями у чоловіків, якщо щоденне гоління призводить до постійного подразнення шкіри. “Синя борода” у чоловіків – після ретельного гоління на шкірі обличчя залишається видимий ефект просвічування волосся крізь шкіру.

Рекомендації:

– Протягом 1-2 тижнів до та після процедури рекомендується уникати інтенсивної засмаги. Якщо це неможливо – у вказаний період необхідно застосовувати крем із високим сонцезахисним фактором.

– Важливо повторювати епіляцію у вказаному лікарем режимі через кожні 4-6 тижнів. – волосся, Що Відростає між епіляціями, слід збривати або видаляти за допомогою крему депілятора.

– Не рекомендується до та між процедурами епіляції видаляти волосся за допомогою пінцету, воску, що знижує ефективність elos-процедури.

Опис процедури:

• Процедура триває від 10 до 90 хвилин, залежно від поверхні, що обробляється, і від структури волосся. Ви лягаєте на кушетку, очі захищають темними окулярами, на шкіру наносять спеціальний контактний гель. Лікар обробляє поверхню шкіри сильними та короткими спалахами світла. Після процедури оброблену поверхню наноситься пантенол. Процес видалення волосся практично безболісний. Відчуття під час процедури зазвичай сприймається як «гарячий щипок», або «клацання». Триває це відчуття лише частку секунди. Додаткове охолодження є фактором, що знижує чутливість.

• Волосся на обробленій ділянці тіла зникатиме поступово протягом наступних 3-4 тижнів, і Ваша шкіра може залишатися чистою аж до наступної процедури. Після кожної процедури на тілі буде зменшуватися кількість волосся, що знову виростає. Для того щоб впливати на всі фолікули ділянки тіла, що обробляється, потрібно провести більше 1 процедури. Більшість людей досягають задовільної чистоти шкіри після 10 процедур.

 

Сахарная эпиляция (шугаринг)

Цукрова епіляція або Шугарінг (від англ. sugar – цукор) – це спосіб епіляції, що виконується за допомогою густої цукрової пасти. Пасту розподіляють по ділянці шкіри, що обробляється, і видаляють разом з волосками. Цукрова епіляція – одна з давніх косметологічних процедур, батьківщиною Шугарінг вважається Стародавній Єгипет. У Стародавній Персії шугаринг був досить популярний, оскільки мати на тілі волосся вважалося непристойним. Тому одна з назв процедури – перська епіляція.

Шугаринг проводиться шляхом нанесення на шкіру спеціальної пасти, основним компонентом якої є цукор у вигляді карамельної пасти. Ділянка шкіри попередньо очищається знежирюючим лосьйоном. Потім косметолог розігріває та розминає руками невелику кількість пасти. Коли вона набуває потрібної консистенції, її наносять на шкіру проти росту волосся. Видаляють пасту різким рухом у напрямку зростання волосся.

Коли цукрова паста нанесена на шкіру, вона щільно обволікає навіть коротке і тонке волосся, міцно прилипаючи до нього. Тим самим при видаленні пасти досягається максимальний ефект: жодної волосинки не залишається на шкірі. Оптимальна довжина волосся для шугарінг не більше 5 мм. Проводиться процедура не рідше ніж через 40-45 днів, волосся не росте протягом 2-3 тижнів. І це щонайменше!

Тривалість процедури залежить від площі оброблюваної поверхні та кількості волосків.

Роздратування після процедури шугарингу зустрічається дуже рідко, але якщо таке станеться, можна кілька разів на день обробити шкіру зволожуючим кремом.

Як і будь-яка процедура, цукрова епіляція (шугарінг) має свої протипоказання:

1. Порушення цілісності шкірного покриву (садна, порізи, рани, виразки).

2. Опіки (зокрема сонячні).

3. Гострі та хронічні захворювання шкіри (дерматит, псоріаз, екзема та ін.).

4. Інфекційні захворювання шкіри вірусної, бактеріальної, грибкової етіології.

5. Гострі форми герпесу.

6. Варикозна хвороба 3-4 ст.

7. Цукровий діабет.

8. Доброякісні новоутворення (папіломи, родимки, бородавки).

Цукрова епіляція – довге відчуття ніжності та комфорту!

Восковая эпиляция

Воскова епіляція – різновид епіляції, при якій кремоподібна маса воску за допомогою шпателя або ролика наноситься на оброблювану ділянку і після застигання видаляється руками або спеціальними паперовими смужками разом з волоссям.

Даний метод видалення рослинності можна використовувати на будь-яких ділянках тіла: руках, ногах, обличчі, і навіть у таких чутливих зонах, як область пахв та бікіні. Якщо видаляти волосся подібним методом регулярно, то з часом волоски стануть помітно тоншими, м’якшими і світлішими. Різновид такої епіляції дає тимчасовий ефект на 3-4 тижні. Для того щоб виконати воскову епіляцію якісно, ​​довжина волосся повинна бути не менше 5 мм. Посилити ефект можна за допомогою інгібіторів росту (засоби, що уповільнюють зростання волосся), вони збільшують проміжки між процедурами.

Після процедури залишається точкове роздратування (тримається від 1 години на добу залежно від чутливості шкіри).

Напередодні процедури рекомендується не засмагати та не застосовувати скраб, щоб уникнути пошкодження шкіри.Після процедури необхідно протягом двох днів утриматися від відвідування саун, лазень та солярію. Треба намагатися ховати від сонця області тіла, піддані епіляції. Якщо епіляція воском проводиться влітку, після процедури необхідно утримуватися від застосування кремів для шкіри.

Існує низка протипоказань при виконанні воскової епіляції:

– ушкодження шкіри

– варикозне розширення вен

– вагітність (індивідуально)

– цукровий діабет (через схильність до уповільненої загоєння)

– новоутворення на шкірі

– захворювання серця

Лазеротерапия омоложение

Лазеротерапія .

Ми раді запропонувати вам ELOS-омолодження – нову технологію, що поєднує одночасну дію оптичної та біполярної електричної енергії в різних поєднаннях, наприклад: вплив електрики в радіочастотному діапазоні та широкосмугового світла (IPL + RF); вплив діодного лазера та широкосмугового світла (Diod Laser + RF); вплив інфрачервоного світла та широкосмугового світла (ІЧ+RF).

ELOS-омолодження – у чому ж секрет? ELOS-омолодження ґрунтується на технології електрооптичного синергізму. Іншими словами, це унікальне поєднання двох типів енергій – світлової енергії та електричного струму високої частоти (RF). Світлову енергію використовує і класичне лазерне омолодження обличчя. Але тільки з появою ELOS-технології стало можливим надавати на шкіру глибший і водночас дбайливий вплив. Через війну стимулюється вироблення власного еластинового комплексу шкіри, синтез нового колагену у її глибинних шарах.

Це і є те саме Елос омолодження, відгуки про яке сьогодні можна почути всюди! Адже саме тоді, коли наша шкіра втрачає еластин та колаген, вона поступово втрачає свою красу.

Елос-омолодження дає комплексний ефект при омолодженні особи: розгладжування зморшок; підтягування шкіри (безопераційна підтяжка обличчя); ліфтинг області овалу обличчя та шиї (овал обличчя підтягнути можна дуже швидко); омолодження шкіри обличчя, грудей та рук і навіть живота та сідниць. Різні види пігментації, судинні зірочки, розтяжки і в’ялість шкіри – все це ще ніколи не долалося настільки успішно.

ELOS-омолодження оптимальне як для покращення стану зрілої шкіри у жінок та чоловіків, так і для профілактики старіння.

Як відбувається процедура? Процедура Елос омолодження позбавлена ​​тих незручностей, які виникають при лазерному омолодженні шкіри або фотоомолодженні. Коли на вашу шкіру впливає ELOS-апарат, відчуття дискомфорту зведені до мінімуму, застосовувати знеболювальні препарати не потрібно. І якщо порівнювати з такою технологією, як лазерне омолодження, то спалахи під час ELOS-процедури менш яскраві, не ріжуть очі і не дратують верхній шар шкіри. Гарантія відсутності опіків сягає 97%! При цьому невеликі опіки можливі тільки у пацієнтів з дуже сильною засмагою, наприклад, що тільки-но повернулися з відпустки.

Коли я зможу «вийти у світ» після Елос-омолодження? Ви не повірите – майже всі виходять після процедури без почервоніння або набряків. При цьому вже після першої процедури оточуючі відзначать, що ви виглядаєте квітучою і молодшою. Такий результат може дати тільки ELOS-омолодження, відгуки наших пацієнтів про які дуже позитивні.

Скільки сеансів потрібно? Кількість сеансів Елос омолодження залежить від поточного стану шкіри. Так, для комплексної та довгострокової підтяжки шкіри достатньо п’яти-шести сеансів раз на три тижні. І якщо лазерне омолодження може нагадати про себе через деякий час – наприклад, викликати сильну пігментацію шкіри при надмірному опроміненні сонцем – то ELOS-омолодження ніяких відкладених негативних наслідків не має. Після завершення курсу процедур, ви можете час від часу проводити підтримуючу ELOS-терапію згідно з рекомендаціями.

Що являє собою технологія омолодження ELOS? ELOS (Electro-Optical Synergy) – це поєднання світлової (IPL або лазерної енергії) та електромагнітної енергії хвиль радіочастотного (RF) діапазону (одночасна дія світла та струму) або простіше – електрооптичне поєднання. Вплив світловим імпульсом для виявлення та нагрівання мішені (пігментні утворення, кровоносні судини, зморшки) – використовується не для термолізу, як у стандартних світлових технологіях (лазер або IPL), а для створення різниці температур між мішенню та прилеглими тканинами. За рахунок перетворення світлової енергії в теплову температура в цих структурах підвищується, одночасно в них падає електричний опір і вони стають виборчими провідниками струму. Струм впливає виключно на мішені до температури коагуляції або руйнування, мінімально впливаючи на інші тканини. Як ви бачите, застосування ELOS технології набагато безпечніше, ніж окрема дія світлом або струмом. Інтенсивне прогрівання шкіри на рівні дерми стимулює додатковий синтез колагенових волокон. Цей ефект має накопичувальний характер і наростає від процедури до процедури.

Коли мені варто подумати про омолодження ELOS? Омолодження – це не тільки звільнення від зморшок. Молода здорова шкіра гарна тим, що на ній немає дефектів у вигляді пігментних плям, червоних судин, колір обличчя рівний, гладкий рельєф. Тому в першу чергу подумайте про Елос-омолодження, якщо у вас є дефекти на шкірі, незалежно від того, де вони знаходяться, на обличчі, шиї, руках: пігментні плями; кератоз; судинні дефекти; дрібні зморшки; сірий колір обличчя; розширені пори; сліди від акне та вугрів; розацея. Одночасно з видаленням дефектів досягається ефект натягу, сяйва та пружності шкіри.