Місяць: Січень 2018
Пилинг Fenol TCA Easy
Основна перевага пілінгу із застосуванням Fenol TCA Easy полягає у суттєвому покращенні структури шкіри та підтягуючому ефекті:
зменшуються зморшки та стають менш помітними вікові зміни;
шрами та розтяжки; стимулюється та покращується структура шкіри.
При видаленні верхніх шарів шкіри з’являється тонша, ніжна і світла шкіра без недоліків, що накопичилися з часом.
Оскільки йдеться про серединно-глибинний хімічний пілінг, результати процедури Fenol TCA Easy більш тривалі, ніж результати застосування поверхневих пілінгів, а ефект помітний відразу!
Медицинский педикюр
Особливості проведення медичного педикюру при різних захворюваннях стоп та нігтів.
Медичний педикюр або, як його ще називають, апаратний – це комплекс процедур, спрямованих не тільки на догляд за стопами, але й на вирішення деяких хвороб ваших ніжок.
Ця методика відрізняється від класичного педикюру тим, що для його проведення необхідна спеціальна апаратура, використання якої не супроводжується порушенням цілісності шкіри.
Видалення ороговілого шару проводиться за допомогою різних насадок, що обертаються – бори, фрези, шліфувальні камені. Процедура не тільки безпечна, з її допомогою ви зможете упорядкувати найпроблемніші (п’ятки) і недоступні (міжпальцеві проміжки) ділянки стоп.
Показання та переваги апаратного педикюру
– при врослому нігті (це один з нехірургічних способів вирішення даного захворювання).
– Для видалення куточків нігтів, що вросли.
– З метою лікування та/або профілактики потовщення нігтьової платівки.
– Щоб видалити м’які та тверді мозолі, а також корінь мозолю.
– Для видалення бородавок та папілом.
– Щоб усунути натоптиші, очистити ділянки гіперкератозу.
– Для обробки, лікування та профілактики тріщин.
– Як один із методів лікування гіпергідрозу стоп (підвищена пітливість).
– У комплексній терапії мікозів нігтів та шкіри стоп.
– Тільки медичний педикюр можна застосовувати при діабетичній стопі.
– З метою покращення кровопостачання стоп та гомілки.
Переваги апаратного педикюру прості та очевидні:
– Безпека проведення маніпуляції
– ризик пошкодити шкіру мінімальний, що означає мізерну можливість інфікування клієнта.
– Шкіра пом’якшується не за допомогою розпарювання або ванн, а завдяки спеціальним препаратам, що також зменшує можливість пошкодження.
– Використання одноразових насадок, що унеможливлює саму ймовірність перехресного інфікування.
– Креми, лосьйони, розм’якшувачі містять у своєму складі ранозагоювальні компоненти.
– Використання насадок дозволяє одночасно не лише проводити педикюр, а й стимулювати рефлексогенні зони, що призводить до покращення самопочуття.
– Процедуру може проводити лише людина із медичною освітою.
– Стерилізація інструментів у спеціальному автоклаві.
Процедура проведення медичного педикюру. Отже, ви вирішили звернутися до подолога – саме так називають людину, яка займається лікуванням захворювань стоп та проведенням апаратного манікюру. Що ж вас чекає у цьому кабінеті?
По-перше, вам запропонують зайняти своє місце у зручному кріслі на невеликому піднесенні. Медпрацівник вислухає ваші скарги та побажання, ретельно огляне стопи на предмет виявлення будь-якої патології та запропонує вам кілька варіантів вирішення проблеми.
Далі шкіру стоп обробляють дезінфікуючим засобом, щоб максимально зменшити можливість інфікування. Наступний етап – нанесення спеціального розм’якшувального засобу. Завдання цієї маніпуляції – розм’якшення рогового шару епітелію (відмерлих клітин) без залучення живих тканин.
Після розм’якшення шкірний покрив обробляється апаратним способом з використанням безлічі насадок. Обов’язково проводиться шліфування шкіри та нігтів – після цієї процедури ніжки довше виглядають гарними у доглянутими. Залежно від наявності певної патології лікар-подолог робить ті маніпуляції, які сприятимуть якнайшвидшому одужанню пацієнта.
Обробивши шкіру, майстер приймається за нігтьові пластинки: їм надається потрібна форма, проводиться шліфування, вкорочування та обробляються спеціальними лікувальними розчинами.
Наприкінці педикюру стопи очищають за допомогою лосьйону, і масажними рухами наносять живильний крем.
Особенности аппаратного педикюра при различных патологиях
Особливості проведення апаратного педикюру за різних патологій .
Синдром діабетичної стопи.
При цукровому діабеті спостерігається погіршення кровопостачання нижніх кінцівок, і навіть знижується їх чутливість. Саме ці дві причини призводять до того, що шкіра на стопах стає тонкою, сухою, а нігті – ламкими, товстими та безформними.
На жаль, цукровий діабет є протипоказанням щодо класичного педикюру, тоді як медичний апаратний педикюр вважається порятунком таких хворих. Працювати з такими клієнтами потрібно акуратно та обережно, оскільки у них знижена чутливість кінцівок.
Ніготь, який вріс Медичний педикюр при врощеному нігті – ваш вибір!
Цю патологію пологи лікують за допомогою нехірургічної методики!
Грибкове ураження стопи .
Медичний педикюр при грибку стопи або нігтьових платівок повинен проводитись у стерильних умовах! Це необхідно для запобігання зараженню здорових тканин. У процесі маніпуляції використовують засоби, що містять високі концентрації протигрибкових препаратів. Після педикюру усі одноразові насадки утилізуються, а стаціонарна апаратура дезінфікується.
За допомогою апаратного педикюру можливе безболісне видалення уражених нігтьових пластинок та профілактичне оброблення інтактних (незаражених) нігтів.
Гіперкератоз, мозолі, натоптиші .
Якщо у вас гіперкератоз стоп, не впадайте у відчай – достатньо кілька разів обробити шкіру керамічними насадками, як вона знову стане гладкою, рівною, приємною на вигляд і на дотик. Неглибокі стрижневі мозолі можна видалити за допомогою даної маніпуляції. Після проведення місцевої анестезії та знезараження лікар за допомогою фрез різних розмірів висвердлює мозоль з коренем. У ямку, що утворилася, закопується противірусний препарат і накладається асептична пов’язка. Щоб повністю позбавитися мозоля, потрібно пройти курс з 3-6 сеансів. Натоптиші – це локальне потовщення рогового шару епідермісу, спричинене незручним взуттям або тривалою та частою ходьбою. Усувається дана незручність використанням розм’якшувальних засобів та звичайним шліфуванням.
Догляд за ногами після медичного педикюру Щоб ваші ніжки виглядали ідеально, необхідно повторювати процедуру медичного педикюру не рідше ніж 1 раз на 1-2 місяці. У проміжку між відвідуваннями подолога потрібно доглядати ніжки самостійно: стежити за гігієною стоп і взуття, гігієнічні процедури не рідше 2 разів на день (влітку – частіше), обов’язкове нанесення спеціальних кремів на шкіру стоп. Також не забувайте приймати вчасно ліки та використовувати лікарські засоби для догляду за стопами, якщо у вас є певне захворювання ніг.
Акне и методы по борьбе с ними
Акне та методи боротьби з ними.
У Вас скарги на висипання в області обличчя, жирна шкіра та вугрі?
Якщо проблема зі шкірою дається взнаки вже досить давно, значить варто задуматися про кваліфіковану діагностику та перевірку у лікаря дерматолога!
Перший крок на шляху до позбавлення від недуги – точне визначення причин!
Ми зібрали інформацію, щоб допомогти Вам розібратися в причинах появи висипу. Порушення виділення шкірного сала у поєднанні з патологічною кератинізацією, призводить до розмноження патогенної мікрофлори та розвитку запалення волосяного фолікула, від чого з’являються вугрі на обличчі та тілі.
Незважаючи на загальний патогенез захворювання, справжні причини акне у підлітків та дорослих можуть відрізнятися. Так, багато пацієнтів мають проблеми зі шкірою і найчастіше, в цьому випадку поява вугрів пов’язана з гормональним стрибком. Однак, значна кількість чоловіків і жінок зазнають труднощів із запаленням шкірних пкровів і після 20, і навіть 30 років.
Від чого з’являється акне?
Досить часто схильність до утворення вугрів закладена генетично, адже кількість сальних залоз, їх розмір та здатність продукувати секрет передаються у спадок. Тому вже у досить ранньому віці можна припустити, що у підлітка у майбутньому можуть з’явитися вугрі.
У групі ризику є люди, у яких присутні такі ознаки:
нерівна поверхня шкірного покриву;
підвищений рівень саловиділення;
збільшений розмір пор шкіри;
наявність чітко помітних чорних крапок у порах;
періодичне почервоніння та лущення шкіри;
поява висипань та подразнень на шкірі при зміні обстановки, рясному прийомі гострої та жирної їжі, стресах і т.д.
Гормональні причини акне.
Гормональні зміни є найчастішою причиною акне. Таким чином, під впливом гормональних причин розвивається закупорка протоки сальної залози, в результаті якої з’являється акне. Ще частіше буває, що гормональні причини акне має не прямі, а непрямі. Тобто підвищується не рівень гормонів у крові, а чутливість сальних залоз до їхнього впливу.
Акне після 30 років: причини .
Після 30 років акне зустрічається переважно у жінок та обумовлені, як правило, ендокринними порушеннями. Акне після 30 років, як правило, виникає не вперше – часто захворювання до цього віку набуває рецидивуючого характеру. Зростання числа вугрів жінка може відзначати передменструальний період, при годівлі грудьми, і навіть на тлі стресу. Іноді раптова поява акне у зрілому віці може бути пов’язана з прийомом деяких препаратів, наприклад, якщо жінка починає або навпаки припиняє вживання оральних контрацептивів. Інші лікарські засоби можуть стати причиною появи акне після тридцяти – нерідкі випадки появи вугрів у спортсменів і бодібілдерів, які приймають анаболічні стероїди.
Акне та шлунок.
Часто пацієнти вважають причиною появи акне шлунок, а точніше порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Таким чином, захворювання шлунка та кишечника можуть сприяти появі акне, але не є його прямою причиною. Однак, у лікуванні акне обов’язково необхідно враховувати цю супутню патологію. Фахівці центру медичної косметології підходять до лікування акне комплексно, поєднуючи медикаментозну терапію з фізіотерапією та косметологічними процедурами. У цьому випадку можна досягти хорошого результату, без небажаних постакне.
Диабетическая стопа
Прием дерматолога
Лікар дерматолог допоможе вирішити проблеми, що турбують Вас зі шкірою, і назавжди позбутися їх.
Відвідати лікаря-дерматолога потрібно, якщо у вас:
з’явився свербіж шкіри;
змінилася пігментація шкіри (виникли білі або темні плями, почервоніння);
шкіра стала сильно сохнути;
бородавки, родимки тощо.
є запалення на шкірі (вугри, прищі), себорейний дерматит (порушення роботи сальних залоз);
атопічний дерматит (хронічна алергічна ураження шкіри);
алергічний дерматит;
нейродерміт; псоріаз;
екзема;
грибкові захворювання нігтів, шкіри;
паппіломи, кондиломи;
Якщо ви виявили на шкірі висип, або з’явилося відчуття сверблячки — не зволікайте, зверніться до дерматолога.
Лікар-дерматолог спеціалізується не тільки на шкірних хворобах, але і здатний вирішити багато косметологічних проблем, також з волоссям, нігтями.