Особенности аппаратного педикюра при различных патологиях

Особливості проведення апаратного педикюру за різних патологій .

Синдром діабетичної стопи.

При цукровому діабеті спостерігається погіршення кровопостачання нижніх кінцівок, і навіть знижується їх чутливість. Саме ці дві причини призводять до того, що шкіра на стопах стає тонкою, сухою, а нігті – ламкими, товстими та безформними.

На жаль, цукровий діабет є протипоказанням щодо класичного педикюру, тоді як медичний апаратний педикюр вважається порятунком таких хворих. Працювати з такими клієнтами потрібно акуратно та обережно, оскільки у них знижена чутливість кінцівок.

Ніготь, який вріс Медичний педикюр при врощеному нігті – ваш вибір!

Цю патологію пологи лікують за допомогою нехірургічної методики!

Грибкове ураження стопи .

Медичний педикюр при грибку стопи або нігтьових платівок повинен проводитись у стерильних умовах! Це необхідно для запобігання зараженню здорових тканин. У процесі маніпуляції використовують засоби, що містять високі концентрації протигрибкових препаратів. Після педикюру усі одноразові насадки утилізуються, а стаціонарна апаратура дезінфікується.

За допомогою апаратного педикюру можливе безболісне видалення уражених нігтьових пластинок та профілактичне оброблення інтактних (незаражених) нігтів.

Гіперкератоз, мозолі, натоптиші .

Якщо у вас гіперкератоз стоп, не впадайте у відчай – достатньо кілька разів обробити шкіру керамічними насадками, як вона знову стане гладкою, рівною, приємною на вигляд і на дотик. Неглибокі стрижневі мозолі можна видалити за допомогою даної маніпуляції. Після проведення місцевої анестезії та знезараження лікар за допомогою фрез різних розмірів висвердлює мозоль з коренем. У ямку, що утворилася, закопується противірусний препарат і накладається асептична пов’язка. Щоб повністю позбавитися мозоля, потрібно пройти курс з 3-6 сеансів. Натоптиші – це локальне потовщення рогового шару епідермісу, спричинене незручним взуттям або тривалою та частою ходьбою. Усувається дана незручність використанням розм’якшувальних засобів та звичайним шліфуванням.

Догляд за ногами після медичного педикюру Щоб ваші ніжки виглядали ідеально, необхідно повторювати процедуру медичного педикюру не рідше ніж 1 раз на 1-2 місяці. У проміжку між відвідуваннями подолога потрібно доглядати ніжки самостійно: стежити за гігієною стоп і взуття, гігієнічні процедури не рідше 2 разів на день (влітку – частіше), обов’язкове нанесення спеціальних кремів на шкіру стоп. Також не забувайте приймати вчасно ліки та використовувати лікарські засоби для догляду за стопами, якщо у вас є певне захворювання ніг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.