Гистология

Гістологічне дослідження допомагає з високою точністю визначити наявність небезпечних клітин та новоутворень. Гістологія проводиться вивчення тканин різних органів прокуратури та систем.

Відмінність цього дослідження від інших полягає у підвищеної точності отримання результатів.

Сучасні обстеження організму проводяться у різний спосіб: огляди, аналізи, УЗД. Але не завжди ці методи дозволяють точно поставити діагноз або виявити хвороботворні клітини та сторонні утворення.

І тому існує більш точний спосіб під назвою гістологія. Багато хто чув про мазок на гістологію, а що це – знають далеко не всі.

Гістологічний метод дослідження дозволяє вивчати клітини та тканини, виявляти патологію розвитку. Цей метод часто застосовується у хірургії та інших галузях медицини.

Навіщо ж роблять гістологію? Для визначення наявності ракових пухлин в організмі – це найчастіша причина, через яку проводиться гістологічне обстеження.

Вивчення тканин даним способом дозволяє визначити, чи є в організмі небезпечні клітини.

Скільки робиться аналіз гістології? У середньому результат дослідження стає відомо на 7-10 день після взяття зразка тканини.

Результати аналізів гістології видаються пацієнту у вигляді ув’язнення письмово.

У ньому буде зазначено наявні або відсутні відхилення у клітинах та тканинах.

Чи може бути аналіз на гістологію помилковим? Багато пацієнтів після отримання гістологічного висновку про наявність злоякісної пухлини хочуть, щоб результат був хибним. Але, на жаль, помилки при гістології трапляються дуже рідко.

Цей метод дослідження вважається найбільш точним і за деяких досліджень дозволяє як визначити наявність злоякісних клітин, а й причину їх появи.

Незважаючи на точність гістологічного методу, фахівці не заперечують, що існує невеликий відсоток неправильних та неточних досліджень.

Але якщо процедура взяття зразка тканини і сам алгоритм дії при вивченні був дотриманий, то результат не може бути помилковим.

Плазмолифтинг

Плазмоліфтинг – це нова ревіталізуюча ін’єкційна процедура, що дозволяє запустити процес природного омолодження шкіри та покращити її якість.

В основі процедури Plasmolifting лежить запатентований метод обробки крові, що дозволяє виділити з неї тромбоцитарну аутоплазму.

Тромбоцитарна аутоплазма – це природний “еліксир молодості”, який при введенні в шкіру нормалізує тканинне дихання, регулює водний баланс, стимулює утворення колагену, еластину та міжклітинної речовини. Після процедури активізується захисна система шкірних покривів, запускається прискорене загоєння та відновлення тканин.

Перед проведенням плазмоліфтингу необхідно здати аналіз крові на наявність інфекцій: ВІЛ, гепатитів та сифілісу!!!

Переваги методу:

-Безпечний.

-Не викликає алергії.

-Не токсичний.

-Виключає можливість інфікування.

-Метод має мінімум протипоказань.

-Добре поєднується з іншими косметологічними процедурами.

У висновку слід зазначити, що всього 2-4 процедури, що проводяться регулярно 1-2 рази на рік, можуть не тільки омолодити шкіру, а й суттєво омолодити всі системи організму. Тим більше, що ефект навіть від одного курсу може зберігатись від року до 2 років.

Показання:

-вікові зміни шкіри (хроностаріння);

-погіршення стану шкіри після інсоляції (фотостаріння);

-Акне та постакне;

-Чуттєва, «стресова» шкіра;

-Дерматологічні захворювання (атопічний дерматит, псоріаз, екзема);

-Целюліт;

-Рубці.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

-системні захворювання крові;

-онкологія;

-гострий інфекційний процес;

-алергія на антикоагулянти.

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ

У пацієнта береться невелика кількість крові, потім обробляється в центрифузі за спеціальною програмою. Сама процедура запровадження власної плазми немає реабілітаційного періоду. Застосування збагаченої тромбоцитами плазми, одержаної із власної крові пацієнта, дозволяє уникнути ризику розвитку алергічних реакцій та ризику індивідуальних реакцій відторгнення. Збагачена тромбоцитами аутоплазма є абсолютно безпечною з точки зору перенесення інфекційних захворювань.

Після процедури плазмоліфтингу: не рекомендується перші два дні відвідувати сауну, лазню, солярій, інші косметологічні процедури.

Мезонити

Традиційна ниткова підтяжка обличчя ґрунтується на використанні ниток із золота або поліпропілену, які фіксують тканини в потрібному положенні. Більш сучасна варіація цієї процедури поєднує у собі як лифтинг-эффект, а й переваги мезотерапії.

Інноваційна методика підтяжки шкіри та усунення зморшок 3-4D Мезоніті прийшла до нас із Південної Кореї: у жінок Південно-Східної Азії дуже тонка та чутлива шкіра, тому проблема зморшок хвилює їх навіть більше, ніж нас. Загальну суть цієї процедури, що омолоджує, розкриває її назву (зібране зі слів мезотерапія і нитки).

Головним інструментом є найтонші голки, виготовлені із високоякісної сталі. До голки кріпиться нитка з полімолочної кислоти – дуже тонка, майже невидима. Вона вводиться безпосередньо у шкіру та поступово в ній розсмоктується під впливом ферментів, утворюючи чіткий «каркас». При цьому, 3-4D Мезоніті не тільки зміцнюють провислі ділянки шкіри, але й покращують її стан, як після звичайної мезотерапії.

Тредліфтинг із застосуванням мезонитів – процедура підтяжки, зміцнення шкіри за допомогою полідіоксанових ниток, що розсмоктуються, які встановлюються на різних рівнях дерми. З них створюється «3D каркас» для проблемної зони, що гармонійно інтегрується в дермальний матрикс і не викликає дискомфорту. Система для введення мезонитів складається з ниток, що розсмоктуються, з полідіоксанону та голки-провідника, на якій і закріплена нитка. Після введення в шкіру мезоніт відокремлюється від провідника і залишається в тканинах.

При проведенні процедури тредліфтингу з мезонітями можна досягти моментального ліфтингу тканин та ремоделювання контурів обличчя та тіла. Дійсно приголомшливий ефект омолодження після проведення процедури досягається за рахунок стимуляції неоколагеногенезу в глибоких шарах дерми.

Показання до застосування:

– Складки шкіри та зморшки на обличчі

– Носогубні складки

– Міжбрівні зморшки

– Горизонтальні зморшки у лобовій області

– Носослезна борозна

– Кисетні зморшки та горизонтальні зморшки в періоральній області

– Періорбітальні зморшки

– Складки у привушній області

– Гравітаційний птоз м’яких тканин підборіддя та брилів

– Птоз м’яких тканин у верхній частині орбіти

– Складки шкіри на підборідді, шиї, грудях

– Підвіси тканини на сідницях, животі, руках та ногах

– Деякі види алопеції.

3D мезоніти дуже тонкі, але міцні: вони підтягують шкіру і добре фіксують її в новому положенні. При цьому однаково ефективно усуваються як вікові зморшки (які утворилися з часом), так і структурні (які є особливістю будови обличчя). Жодного «просвічування» ниток, як і слідів будь-якого втручання не буде навіть у власниць дуже тонкої шкіри.

Крім фейсліфтінга, 3D Мезоніті можна використовувати в будь-якій зоні, де необхідна швидка та безпечна підтяжка. Це може бути шкіра живота, що обвисла після вагітності або суворої дієти, шия та зона декольте, стегна. Необхідна кількість ниток визначається на консультації з фахівцем нашого центру, залежно від локалізації та ступеня провисання шкіри.

Лечение рубцов

Лікування рубців.

Рубці – це аномальне розростання пухлиноподібної, фіброзної тканини, яка не загрожує життю людини, але викликає великі естетичні недоліки. У більшості випадків вони з’являються після порушення шкірного покриву: хірургічне втручання, пірсинг, щеплення, опік, травма та інше. Нині в Полтаві можна видалити рубець тільки єдиним способом – ін’єкціями. Дане лікування дає позитивні результати, вже після перших ін’єкцій: він значно світлішає, набуває природного тілесного кольору, поверхня його розрівнюється. У період лікування протипоказані вакцинація та імунізація.

Кількість процедур та результати:

У середньому необхідно 3-6 процедур з інтервалом 2 тижні. Кількість процедур залежить від розміру рубця. Через 4-7 тижнів можна спостерігати формування нормотрофічного рубця, який зменшиться у площі, і матиме блідо – рожевий колір. Після 6-8 місяців, колір рубця зміниться, він практично не відрізнятиметься від тону шкіри. Небагато про теорію виникнення рубцевих тканин Загоєння ран після травматичного пошкодження шкірних покривів – складний біологічний процес. Як правило, він триває протягом року та завершується появою сформованого рубця.

Варто зазначити, що фізіологічне рубцювання включає три основні стадії:

– фібробластична;

– волокниста;

– гіалінова.

Тривалість фібробластичної стадії становить 30 днів. У цей час у пошкодженій шкірі рясно з’являються юні фібробласти, збільшується кількість судинних утворень. На 33-й день після травми починається волокниста стадія. Характерною особливістю цього періоду є виникнення зрілих фібробластів та накопичення в рубцях волокнистих колагенових конструкцій. До 42 дня формується гіалінова стадія, під час якої у пошкоджених тканинах відбувається зменшення кількості клітин та судин. Кінцевим продуктом процесу відновлення пошкоджень на шкірі є рубець. Він є сполучною тканиною, яка замінює дефекти шкірних покривів.

Зверніть увагу! Навіть своєчасне звернення до фахівця не позбавить вашу шкіру від шрамів, але дозволить оперативно вжити заходів у разі виникнення ускладнень.

-нормотрофічними (перебувають на рівні зі здоровою шкірою), атрофічними (нижче оточуючих шкірних покривів), гіпертрофічними (вище оточуючих шкірних покривів)

-Келоїдні (горбисті щільні утворення, які різко височіють над навколишніми тканинами). Келоїдний рубець – специфічний різновид рубців, характерною особливістю якого є його впровадження в навколишні нормальні тканини. Найчастіше він виникає після травм, опіків та хірургічних операцій. Замість блідого нормального рубця з’являється груба патологічна рубцева тканина – синюшний келоїд, який часто називають колоїдним рубцем. До речі, розміри пошкоджень для так званої келоїдної хвороби не мають значення. Келоїд може утворитися як після укусів комах, так і в результаті поширеного в молодіжному середовищі пірсингу. Варто зазначити, що в окремих випадках келоїдні рубці виникають без видимих ​​причин. Келоїдна хвороба однаково поширена серед чоловіків та жінок. Основна вікова категорія страждаючих келоїдними рубцями – від 10 до 30 років. Пацієнти віком до 10 і після 60 років – дуже рідкісне явище. Вони мають чіткі межі, що виступають над рівнем шкіри. На відміну від звичайних шрамів, келоїдна рубцева тканина поступово збільшується у розмірах. Ці шкірні новоутворення згодом не зникають. Характерні місця локалізації справжніх келоїдів: – область декольте; плечі; задня поверхня шиї. Помилкові келоїди можуть розвиватися будь-де після травматичного пошкодження шкірних покривів. Досить часто з’являються колоїдні рубці на вухах (у зв’язку з їх проколювання) і на тілі після видалення родимки. При виявленні келоїдного новоутворення на шкірі його заборонено видавлювати та припікати, особливо розчинами на основі лікарської рослини Чистотіл. Рекомендується також відмовитися від масажу та використання косметичних засобів. Для профілактики неконтрольованого зростання рубцевої тканини варто забути про відвідування сауни, солярію, пляжу та прийом гарячих ванн.

Незважаючи на високий рівень розвитку сучасної медицини, причини виникнення келоїдів на шкірі точно не відомі. Механізм їх формування пов’язаний із порушенням розвитку сполучної тканини у процесі загоєння ран.

Встановлено, що синтез колагену в келоїдному рубці відбувається у двадцять разів швидше, ніж у нормальній шкірі.

Основними провокуючими факторами келоїдної хвороби прийнято вважати:

-генетичну схильність;

-запальні процеси при загоєнні;

-проблеми імунного та гормонального характеру;

-Порушення іннервації;

-Вікові зміни в організмі.

Сосудистая сетка на лице

Сосудистые звездочки представляют собой мелкие кровеносные сосуды, которые проявляются под воздействием определенных причин в виде красных сеточек на коже.

Чаще всего они возникают на ногах и на лице, в области носа и щек у женщин с чувствительной кожей.

Алые паутинки на теле абсолютно безопасны для жизни человека и не представляют для него никакой угрозы.

Однако их появление должно насторожить и заставить задуматься о внутренних заболеваниях, которые могли внешне проявиться.

Порой организм таким образом дает сигнал о наличии серьезных заболеваний, особенно если сосудистые звездочки начали возникать быстро и в большом количестве.

На сегодняшний день самым эффективным и востребованным методом удаления сосудистых звездочек является лазерное воздействие.

Процедура заключается в обрабатывании патологически измененных капилляров лазерным лучом.

Эффект достигается за счет сворачивания крови под действием высоких температур и спаивания сосудов.

 

Пирсинг

Пирсинг – одно из самых модных на сегодняшний день направлений в украшательстве своего любимого лица и красивого тела.

Слово “ПИРСИНГ” произошло от англ. pierce – прокалывать, просверливать. Строго говоря, под пирсингом понимается вдевание предметов в отверстия, сделанные с этой целью на теле или лице. Искусство это чрезвычайно древнее. Но в те далекие времена эта процедура была больше распространена среди сильной половины человечества, так как часто говорила о принадлежности к племени или рангу, и служила для демонстрации власти и мужественности.

Пирсинг ушей – классический пирсинг, который заживает примерно две недели-месяц. В последнее время все большую популярность приобретают проколы ушных хрящей. Заживают они дольше, чем мочки, примерно от 2 до 3 месяцев.

Пирсинг пупка делают преимущественно женщины. Заживает прокол в пупке примерно 3-4 месяца, на протяжении которых с пупком необходимо обращаться максимально бережно. Кроме того, пока пупок не заживет, нельзя заниматься теми видами спорта, которые затрагивают мышцы пресса.

Пирсинг носа или брови встречается несколько реже. Пирсинг носа не пользуется особой популярностью, так как часто мешает своему обладателю. А прокол брови – довольно болезненная процедура. Заживают такие проколы примерно 1-3 месяца.

Независимо от того, какой вид пирсинга вы выбрали, первые две недели после прокола рекомендуется избегать посещения бассейна, сауны и купания в природных водоемах, особенно в море. В людных местах велика вероятность инфицироваться через открытые раневые поверхности. К месту прокола стоит отнестись очень внимательно, так как пренебрежение может привести к абсцессу, возникновению местных инфекций и даже к заражению крови. Для протирания проколов следует использовать только те средства, которые порекомендовал специалист. До полного заживления из ранки не рекомендуется вынимать украшение, так как в прокол может попасть инфекция.

Радиоволновой метод

Радиоволновой метод

Преимущества этого метода:

применение радиоволн позволяет эффективно удалять родинки, при этом здоровые ткани не повреждаются;

время проведения такой процедуры всего 15–20 минут;

во время удаления нет крови;

нет осложнений, а послеоперационный период очень короткий;

вероятность появления отеков, покраснений или развития воспалительного процесса практически сведена к нулю;

после операции не остаются шрамы или рубцы;

во время проведения операции происходит качественная стерилизация тканей;

так как ткани уничтожаются не полностью, есть возможность провести гистологическое исследование;

родинку можно удалять в любом месте;

операция проводится в условиях амбулатории

После проведения процедуры, необходимо придерживаться следующих рекомендаций:

на протяжении нескольких недель после удаления таких новообразований на ярком солнце появляться не надо, а если возникла необходимость, то надо использовать защитный крем;

необходимо на 4-6 дней отказаться от посещения бассейна, бани или сауны;

На протяжении нескольких дней необходимо обрабатывать место удаления раствором антисептика, если врач его назначит.

Не стоит бояться удалять родинки, так как это простая и безопасная операция, а в тех случаях, когда у вас появились признаки малигнизации, надо срочно обращаться к врачу, который проведет осмотр и назначит метод удаления.

Лазерное удаление новообразований

Лазерное удаление – один из методов удаления новообразований, которым Вы можете воспользоваться в нашей клинике.

Среди его преимуществ выделяют следующие:

* Быстрота проведения процедуры ( в течение 1–2 минут);

* После проведения процедуры на месте удалённой бородавки остаётся едва заметное углубление, которое буквально через пару недель полностью исчезает. За счет этого метод выигрывает в плане сохранности эстетичного вида вашего тела, по сравнению со всеми остальными методами.

* При воздействии лазера на кожный покров прибор имеет свойство с высокой точностью контролировать глубину своего воздействия (точность доходит до микрона), исходя из этого травматика данного метода довольно мала.

* При проведении процедуры нет контакта с кровью пациента, что исключает её заражение.

* Высокая стерильность процесса удаления, поскольку для этого используется только лазер, отсутствует контакт с другими медицинскими инструментами, даже дезинфекция после удаления производится при помощи луча лазера, причём именно это является благоприятствующим для заживления фактором, в некоторых случаях сроки заживления составляют до 10-ти дней.

* После проведения процедуры ваш жизненный ритм не изменится, в процессе заживления нет необходимости отказа от спортивных занятий или контакта с водой.

* Лазер не только коагулирует ткани кожного покрова, но и закрывает вирусу папилломы человека пути дальнейшего распространения, за счёт чего вероятность повторного появления ничтожно мала.

* Лазерная коагуляция позволяет отправить на гистологический анализ (используется для определения степени злокачественности) удалённое новообразование.

* Процедура удаления бородавок лазером абсолютно безболезненна.