Гистология

Гістологічне дослідження допомагає з високою точністю визначити наявність небезпечних клітин та новоутворень. Гістологія проводиться вивчення тканин різних органів прокуратури та систем.

Відмінність цього дослідження від інших полягає у підвищеної точності отримання результатів.

Сучасні обстеження організму проводяться у різний спосіб: огляди, аналізи, УЗД. Але не завжди ці методи дозволяють точно поставити діагноз або виявити хвороботворні клітини та сторонні утворення.

І тому існує більш точний спосіб під назвою гістологія. Багато хто чув про мазок на гістологію, а що це – знають далеко не всі.

Гістологічний метод дослідження дозволяє вивчати клітини та тканини, виявляти патологію розвитку. Цей метод часто застосовується у хірургії та інших галузях медицини.

Навіщо ж роблять гістологію? Для визначення наявності ракових пухлин в організмі – це найчастіша причина, через яку проводиться гістологічне обстеження.

Вивчення тканин даним способом дозволяє визначити, чи є в організмі небезпечні клітини.

Скільки робиться аналіз гістології? У середньому результат дослідження стає відомо на 7-10 день після взяття зразка тканини.

Результати аналізів гістології видаються пацієнту у вигляді ув’язнення письмово.

У ньому буде зазначено наявні або відсутні відхилення у клітинах та тканинах.

Чи може бути аналіз на гістологію помилковим? Багато пацієнтів після отримання гістологічного висновку про наявність злоякісної пухлини хочуть, щоб результат був хибним. Але, на жаль, помилки при гістології трапляються дуже рідко.

Цей метод дослідження вважається найбільш точним і за деяких досліджень дозволяє як визначити наявність злоякісних клітин, а й причину їх появи.

Незважаючи на точність гістологічного методу, фахівці не заперечують, що існує невеликий відсоток неправильних та неточних досліджень.

Але якщо процедура взяття зразка тканини і сам алгоритм дії при вивченні був дотриманий, то результат не може бути помилковим.