Вросший ноготь.Причины. Лечение

Виникнення врослого нігтя – багатофакторний процес.
Сюди відносяться генетичні фактори, зовнішні та внутрішні впливи. У багатьох пацієнтів нігті, що вросли, супроводжуються запаленням нігтьового валика, це часто сімейне захворювання.
Істотну роль виникненні врослого нігтя грають такі фактори:
– неправильна обробка нігтя з вирізуванням куточків;
– порушення росту (кліщові, закручені нігті, псоріаз);
– генетичне схильність;
– деформації стопи;
– надмірна довжина пальця;
– вальвусне відхилення пальця;
– надто вузьке взуття;
– взуття з невеликою опорою (спортивні тапочки);
– взуття з тенденцією до вологості;
– взуття з тенденцією до загортання (туфлі на платформі).
Взуття відіграє важливу роль і є найпоширенішою причиною нігтя, що вріс, або його рецедівів.
Саме молодь і жінки, наслідуючи моду, майже не надають жодного значення відповідності взуття стопі.
Незважаючи на значні скарги та прогресування захворювання ці пацієнти не усвідомлюють необхідності змінити взуття. Ось так схематично представив «порочне коло нігтя, що вріс» Йерг Харрер (мал.1)
Малюнок далі (мал. 2) показує ніготь, що вріс, зумовлений неправильним доглядом.
Пацієнт або майстер педикюру обрізає ніготь півколом або вирізує куточки.
Часто глибоко в нігтьовому валику залишається невелика шпора, ще пов’язана з нігтем, що залишився, і висунута в м’які тканини. Таким чином, незабаром після початкового полегшення розвивається пароніхія з нігтем, що вріс. При закрученому нігті внаслідок неправильного зростання виникає патологічний (болісний) тиск у нігтьовому валику.
Ушкодження від тиску в нігтьовому валику. Тиск, який надають краї нігтя на шкіру у валику, змінюється залежно від радіусу кривизни нігтьової пластини. Чим сильніша кривизна, тим сильніші й серйозніші можливі дефекти з пошкодженнями шкіри або утворенням мозолів. (Мал.3)
80% всіх наших пацієнтів із врослим нігтем – це ті, хто вже зробив (і буває не раз і не два) хірургічну часткову або повну резекцію (висічення) врослого нігтя.
І в 98% випадків після таких операцій відбувається рецидив вростання плюс ускладнення у вигляді грибкового зараження, рубцювання грануляційних тканин або порушення росту матричної зони нігтя.
Висновок: не потрібно робити таку резекцію нігтя. Ні повну, ні часткову. Врятувати нігті можна за допомогою корекційних систем, повільно закріплюючи процес виведення у міру зрощення та оновлення нігтя.

Медицинский педикюр

Особливості проведення медичного педикюру при різних захворюваннях стоп та нігтів.

Медичний педикюр або, як його ще називають, апаратний – це комплекс процедур, спрямованих не тільки на догляд за стопами, але й на вирішення деяких хвороб ваших ніжок.

Ця методика відрізняється від класичного педикюру тим, що для його проведення необхідна спеціальна апаратура, використання якої не супроводжується порушенням цілісності шкіри.

Видалення ороговілого шару проводиться за допомогою різних насадок, що обертаються – бори, фрези, шліфувальні камені. Процедура не тільки безпечна, з її допомогою ви зможете упорядкувати найпроблемніші (п’ятки) і недоступні (міжпальцеві проміжки) ділянки стоп.

Показання та переваги апаратного педикюру

– при врослому нігті (це один з нехірургічних способів вирішення даного захворювання).

– Для видалення куточків нігтів, що вросли.

– З метою лікування та/або профілактики потовщення нігтьової платівки.

– Щоб видалити м’які та тверді мозолі, а також корінь мозолю.

– Для видалення бородавок та папілом.

– Щоб усунути натоптиші, очистити ділянки гіперкератозу.

– Для обробки, лікування та профілактики тріщин.

– Як один із методів лікування гіпергідрозу стоп (підвищена пітливість).

– У комплексній терапії мікозів нігтів та шкіри стоп.

– Тільки медичний педикюр можна застосовувати при діабетичній стопі.

– З метою покращення кровопостачання стоп та гомілки.

Переваги апаратного педикюру прості та очевидні:

– Безпека проведення маніпуляції

– ризик пошкодити шкіру мінімальний, що означає мізерну можливість інфікування клієнта.

– Шкіра пом’якшується не за допомогою розпарювання або ванн, а завдяки спеціальним препаратам, що також зменшує можливість пошкодження.

– Використання одноразових насадок, що унеможливлює саму ймовірність перехресного інфікування.

– Креми, лосьйони, розм’якшувачі містять у своєму складі ранозагоювальні компоненти.

– Використання насадок дозволяє одночасно не лише проводити педикюр, а й стимулювати рефлексогенні зони, що призводить до покращення самопочуття.

– Процедуру може проводити лише людина із медичною освітою.

– Стерилізація інструментів у спеціальному автоклаві.

Процедура проведення медичного педикюру. Отже, ви вирішили звернутися до подолога – саме так називають людину, яка займається лікуванням захворювань стоп та проведенням апаратного манікюру. Що ж вас чекає у цьому кабінеті?

По-перше, вам запропонують зайняти своє місце у зручному кріслі на невеликому піднесенні. Медпрацівник вислухає ваші скарги та побажання, ретельно огляне стопи на предмет виявлення будь-якої патології та запропонує вам кілька варіантів вирішення проблеми.

Далі шкіру стоп обробляють дезінфікуючим засобом, щоб максимально зменшити можливість інфікування. Наступний етап – нанесення спеціального розм’якшувального засобу. Завдання цієї маніпуляції – розм’якшення рогового шару епітелію (відмерлих клітин) без залучення живих тканин.

Після розм’якшення шкірний покрив обробляється апаратним способом з використанням безлічі насадок. Обов’язково проводиться шліфування шкіри та нігтів – після цієї процедури ніжки довше виглядають гарними у доглянутими. Залежно від наявності певної патології лікар-подолог робить ті маніпуляції, які сприятимуть якнайшвидшому одужанню пацієнта.

Обробивши шкіру, майстер приймається за нігтьові пластинки: їм надається потрібна форма, проводиться шліфування, вкорочування та обробляються спеціальними лікувальними розчинами.

Наприкінці педикюру стопи очищають за допомогою лосьйону, і масажними рухами наносять живильний крем.

Особенности аппаратного педикюра при различных патологиях

Особливості проведення апаратного педикюру за різних патологій .

Синдром діабетичної стопи.

При цукровому діабеті спостерігається погіршення кровопостачання нижніх кінцівок, і навіть знижується їх чутливість. Саме ці дві причини призводять до того, що шкіра на стопах стає тонкою, сухою, а нігті – ламкими, товстими та безформними.

На жаль, цукровий діабет є протипоказанням щодо класичного педикюру, тоді як медичний апаратний педикюр вважається порятунком таких хворих. Працювати з такими клієнтами потрібно акуратно та обережно, оскільки у них знижена чутливість кінцівок.

Ніготь, який вріс Медичний педикюр при врощеному нігті – ваш вибір!

Цю патологію пологи лікують за допомогою нехірургічної методики!

Грибкове ураження стопи .

Медичний педикюр при грибку стопи або нігтьових платівок повинен проводитись у стерильних умовах! Це необхідно для запобігання зараженню здорових тканин. У процесі маніпуляції використовують засоби, що містять високі концентрації протигрибкових препаратів. Після педикюру усі одноразові насадки утилізуються, а стаціонарна апаратура дезінфікується.

За допомогою апаратного педикюру можливе безболісне видалення уражених нігтьових пластинок та профілактичне оброблення інтактних (незаражених) нігтів.

Гіперкератоз, мозолі, натоптиші .

Якщо у вас гіперкератоз стоп, не впадайте у відчай – достатньо кілька разів обробити шкіру керамічними насадками, як вона знову стане гладкою, рівною, приємною на вигляд і на дотик. Неглибокі стрижневі мозолі можна видалити за допомогою даної маніпуляції. Після проведення місцевої анестезії та знезараження лікар за допомогою фрез різних розмірів висвердлює мозоль з коренем. У ямку, що утворилася, закопується противірусний препарат і накладається асептична пов’язка. Щоб повністю позбавитися мозоля, потрібно пройти курс з 3-6 сеансів. Натоптиші – це локальне потовщення рогового шару епідермісу, спричинене незручним взуттям або тривалою та частою ходьбою. Усувається дана незручність використанням розм’якшувальних засобів та звичайним шліфуванням.

Догляд за ногами після медичного педикюру Щоб ваші ніжки виглядали ідеально, необхідно повторювати процедуру медичного педикюру не рідше ніж 1 раз на 1-2 місяці. У проміжку між відвідуваннями подолога потрібно доглядати ніжки самостійно: стежити за гігієною стоп і взуття, гігієнічні процедури не рідше 2 разів на день (влітку – частіше), обов’язкове нанесення спеціальних кремів на шкіру стоп. Також не забувайте приймати вчасно ліки та використовувати лікарські засоби для догляду за стопами, якщо у вас є певне захворювання ніг.

Акне и методы по борьбе с ними

Акне та методи боротьби з ними.

У Вас скарги на висипання в області обличчя, жирна шкіра та вугрі?

Якщо проблема зі шкірою дається взнаки вже досить давно, значить варто задуматися про кваліфіковану діагностику та перевірку у лікаря дерматолога!

Перший крок на шляху до позбавлення від недуги – точне визначення причин!

Ми зібрали інформацію, щоб допомогти Вам розібратися в причинах появи висипу. Порушення виділення шкірного сала у поєднанні з патологічною кератинізацією, призводить до розмноження патогенної мікрофлори та розвитку запалення волосяного фолікула, від чого з’являються вугрі на обличчі та тілі.

Незважаючи на загальний патогенез захворювання, справжні причини акне у підлітків та дорослих можуть відрізнятися. Так, багато пацієнтів мають проблеми зі шкірою і найчастіше, в цьому випадку поява вугрів пов’язана з гормональним стрибком. Однак, значна кількість чоловіків і жінок зазнають труднощів із запаленням шкірних пкровів і після 20, і навіть 30 років.  

Від чого з’являється акне?

Досить часто схильність до утворення вугрів закладена генетично, адже кількість сальних залоз, їх розмір та здатність продукувати секрет передаються у спадок. Тому вже у досить ранньому віці можна припустити, що у підлітка у майбутньому можуть з’явитися вугрі.

У групі ризику є люди, у яких присутні такі ознаки:

нерівна поверхня шкірного покриву;

підвищений рівень саловиділення;

збільшений розмір пор шкіри;

наявність чітко помітних чорних крапок у порах;

періодичне почервоніння та лущення шкіри;

поява висипань та подразнень на шкірі при зміні обстановки, рясному прийомі гострої та жирної їжі, стресах і т.д.

Гормональні причини акне.

Гормональні зміни є найчастішою причиною акне. Таким чином, під впливом гормональних причин розвивається закупорка протоки сальної залози, в результаті якої з’являється акне. Ще частіше буває, що гормональні причини акне має не прямі, а непрямі. Тобто підвищується не рівень гормонів у крові, а чутливість сальних залоз до їхнього впливу.

Акне після 30 років: причини .

Після 30 років акне зустрічається переважно у жінок та обумовлені, як правило, ендокринними порушеннями. Акне після 30 років, як правило, виникає не вперше – часто захворювання до цього віку набуває рецидивуючого характеру. Зростання числа вугрів жінка може відзначати передменструальний період, при годівлі грудьми, і навіть на тлі стресу. Іноді раптова поява акне у зрілому віці може бути пов’язана з прийомом деяких препаратів, наприклад, якщо жінка починає або навпаки припиняє вживання оральних контрацептивів. Інші лікарські засоби можуть стати причиною появи акне після тридцяти – нерідкі випадки появи вугрів у спортсменів і бодібілдерів, які приймають анаболічні стероїди.

Акне та шлунок.

Часто пацієнти вважають причиною появи акне шлунок, а точніше порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Таким чином, захворювання шлунка та кишечника можуть сприяти появі акне, але не є його прямою причиною. Однак, у лікуванні акне обов’язково необхідно враховувати цю супутню патологію. Фахівці центру медичної косметології підходять до лікування акне комплексно, поєднуючи медикаментозну терапію з фізіотерапією та косметологічними процедурами. У цьому випадку можна досягти хорошого результату, без небажаних постакне.

Диабетическая стопа

Діабетична стопа або синдром діабетичної стопи (СДС) є одним із найсерйозніших ускладнень цукрового діабету.
Він може призвести до виразкових утворень на стопі з подальшим відмиранням тканин та розвитком гангрени.
СДС розвивається внаслідок патологій з боку периферичної нервової системи, порушень артеріального та мікроциркулярного кровотоку?
Часто діабетична стопа переходить у гангрену, а це майже завжди означає ампутацію. Ризику схильні, перш за все, люди, хворі на цукровий діабет – у них гангрена стопи діагностується в 10-15 разів частіше, ніж у тих, хто не страждає на цукровий діабет. Тому всі без винятку діабетики повинні пам’ятати про необхідність профілактики діабетичної стопи та гангрени.
Вона зводиться до спеціалізованої медичної допомоги, яку може надати лише кваліфікований лікар, який є у нашому центрі!
Насамперед, слід зазначити, що класичний педикюр діабетичної стопі небезпечний? – ні травми, ні навіть подряпини у разі неприпустимі. Для догляду за діабетичною стопою може застосовуватись лише апаратна обробка. Вона проводиться за допомогою високотехнологічного обладнання: спеціальних фрез і насадок з алмазним напиленням – і дозволяє делікатно і акуратно видаляти мозолі і відшліфовувати ділянки шкіри, що ороговіли. Стопа при цьому не розпарюється, а шкіра, що огрубіла, не зрізається (ніяких бритв, скальпелів, щипців!) і ризик пошкодження шкірних покривів повністю виключений. Важливо відзначити, що пацієнт із цукровим діабетом повинен не тільки постійно доглядати свої ноги в домашніх умовах, але й відвідувати профілактичні процедури, щоб попередити появу та розвиток виразок. Рекомендовану частоту проведення педикюру вам підкаже фахівець-подолог під час особистої консультації.
Правила, які полегшать вам життя:
Намагайтеся підтримувати рівень цукру якомога ближче до норми.
Не ходіть босоніж: будь-яка травма для вас небезпечна.
Вибирайте високоякісне та зручне взуття, яке спочатку добре сидить на нозі і яке не доведеться розношувати. У похід за новою парою краще вирушати у другій половині дня, коли ноги вже трохи набрякли: ви зможете точніше підібрати правильний розмір. Регулярно оглядайте своє взуття: чи не потрапили до нього сторонні предмети, чи не порвана підкладка – це може поранити чи натерти шкіру ніг.
Щодня мийте ноги та обережно, не розтираючи, промокайте їх рушником, приділяючи особливу увагу міжпальцевим проміжкам.
Щодня за допомогою дзеркала оглядайте ноги (у тому числі між пальцями) на предмет появи пухирів, подряпин, порізів та інші ушкодження, через які можуть проникнути бактерії.
Куріння різко підвищує ризик судинних порушень при цукровому діабеті. У жодному разі не користуйтеся спеціальними засобами для розм’якшення мозолів і не видаляйте їх різальними інструментами – скальпелем чи бритвою.

Прием дерматолога

Лікар дерматолог допоможе вирішити проблеми, що турбують Вас зі шкірою, і назавжди позбутися їх.

Відвідати лікаря-дерматолога потрібно, якщо у вас:

з’явився свербіж шкіри;

змінилася пігментація шкіри (виникли білі або темні плями, почервоніння);

шкіра стала сильно сохнути;

бородавки, родимки тощо.

є запалення на шкірі (вугри, прищі), себорейний дерматит (порушення роботи сальних залоз);

атопічний дерматит (хронічна алергічна ураження шкіри);

алергічний дерматит;

нейродерміт; псоріаз;

екзема;

грибкові захворювання нігтів, шкіри;

паппіломи, кондиломи;

Якщо ви виявили на шкірі висип, або з’явилося відчуття сверблячки — не зволікайте, зверніться до дерматолога.

Лікар-дерматолог спеціалізується не тільки на шкірних хворобах, але і здатний вирішити багато косметологічних проблем, також з волоссям, нігтями.

Расположение высыпаний на лице

Розташування висипів, на які органи звернути увагу:

1 і 2: Травна система – їжте менше обробленої чи нездорової їжі, зменшити кількість жирів у вашому раціоні, збільште споживання здорової їжі.

3: Печінка – Виключіть алкоголь, жирну їжу та молочні продукти. Крім цього, робіть легкі фізичні вправи щодня і добре висипайтеся.

4 і 5: Нирки – Усі дефекти навколо очей (у тому числі темні кола) вказують на зневоднення. Пийте!

6: Серце – перевірте ваш артеріальний тиск та рівень вітаміну B. Зменшіть споживання гострої їжі, скоротите споживання м’яса і більше давайте на свіжому повітрі. Крім того, необхідно знизити рівень холестерину, замінити погані жири на хороші. У горіхах, авокадо, рибі та лляному насінні містяться корисні Омега-3 та Омега-6.. Крім того, оскільки ця область насичена розширеними порами, переконайтеся, що причиною появи прищів є не старий макіяж та прострочена косметика.

7 і 8: Нирки – Знову ж таки, пийте! І скоротите газовані напої, каву та алкоголь, оскільки це викличе подальше зневоднення.

9 та 10: Дихальна система – Ви курите? У Вас є алергії? Тоді це ваша проблемна галузь. Якщо Ви не страждаєте на алергію і не курите, не дозволяйте вашому тілу перегріватися, їжте більше охолоджених продуктів, скоротите цукор і більше гуляйте на свіжому повітрі. Крім того, уникайте продуктів, які створюють кисле середовище в організмі (м’ясо, молочні продукти, алкоголь, кофеїн, цукор) та більше вживайте продуктів, що сприяють підлугованню (овочі, паростки пшениці).

11 і 12: Гормони – це «підпис» стресу та гормональних змін. Необхідно дотримуватися режиму дня, спати не менше 8 годин на добу, пити достатню кількість води та вживати достатню кількість зелених овочів. Ще один цікавий момент: прориви в цій області показують, коли у вас відбувається овуляція (і в який бік).

13: Шлунок – активізувати споживання клітковини, зменшити навантаження токсинами та пити трав’яні чаї, щоб допомогти травленню.

14: Хвороба може бути ознакою того, що ваше тіло бореться з бактеріями, щоб уникнути хвороби. Дайте йому відпочити, займіться йогою, виспіться, пийте багато води.

Демодекс поражение клещом-паразитом

Демодекс це кліщі-паразити, які живуть у фолікулах людського волосся, сальних залозах, а також у шерсті тварин.

Кліщі-паразити являють собою безбарвну істоту, вкриту щетинками, довжиною від 0,15 до 0,48 мм. Підшкірні кліщі використовують як живлення шкірний жир, а також клітини, які утворюють волосяні фолікули та косметичні засоби, що використовуються для догляду за шкірою. Кліщі-паразити мають здатність вільно переміщатися через пори фолікул. Температурний режим особливо впливає на кліща. При температурі від 30°C паразити почуваються сприятливо, а якщо температура опускається нижче 14°C, то кліщ впадає в стан заціпеніння. З улюблених середовищ проживання для кліща це жир, олія, вазелін.

Демодекс на обличчі здатний швидко репродукуватись, тобто відтворюватися. Період відтворення нових особин становить два тижні. Кліщ демодекс розташовується в самих гирлах волосяних фолікулів, але улюблене місце проживання це волосяні фолікули брів, вій, а також протоки сальних залоз на обличчі. Кліщ демодекс здатний чудово існувати також і поза цією зоною. У особисті демодексу, що добре сформувалася, тіло має прозорий колір, а також довгасту форму. Кліщ демодекс складається з двох частин, а саме тіло вкрите лусочками і саме вони допомагають паразитам утримуватися за волосяний фолікул. У першій частині тіла розміщуються ніжки та рот. Травна система у кліща особлива, оскільки у нього немає отворів виділення. Кліщ демодекс здатний прожити лише кілька тижнів, проте цей час він дуже доцільно використовує: відкладає личинки на волосяних фолікулах, а також сальних протоках. Протягом двох-трьох днів личинка демодексу розвивається.

Демодекс причини: Кліщ демодекс існує двох видів. Один живе у волосяних фолікулах, а інший паразитує у сальних залозах тварини чи людини. Кліщ демодекс відносять до умовно-патогенних мікроорганізмів. Щовечора кліщі демодекс виходять з волосяних мішечків на шкірну поверхню, а після повернення заносять безліч хвороботворних бактерій і як результат шкіра інфікується. У невеликій кількості паразит проживає на жирній, здоровій шкірі обличчя. Активізована поведінка кліщів демодекс, а також їх чисельне підвищення пов’язують із такими причинами: ослаблений імунітет, загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, хвороби ендокринної системи, постійні стреси. Причини демодексу криються у застосуванні гормональної косметики або біологічних добавок, захопленні засмагою або лазнею. Кліщ паразит за таких умов виступає хімічним або механічним подразником. Наявність невеликої кількості особин демодексу на стані шкіри не відбивається, а вже різке збільшення викликає початок захворювання.

Демодекс симптоми: При підвищенні чисельності мікроорганізмів демодекс виявляються симптоми демодексу. Насамперед, на шкірних покривах обличчя з’являються вугри, а також висипання, дуже схожі візуально на розацеа та рожеві вугри. Місце їх локалізації на лобі, носі, щоках, підборідді, повіках. Очевидний симптом демодекс – це виникнення сверблячки на волоссі, обличчі, горбиста шкіра обличчя, а під індивідуальні ознаки потрапляють розширені пори, збільшення розмірів носа, жирність шкіри, свербіж завушних раковин. Найчастіше сверблячка виникає на лобі, нижній частині носа та щоках. Найбільший дискомфорт і сверблячка відчутним увечері, а також вночі, оскільки це найактивніший період для кліщів. Спочатку люди не звертають увагу на свербіж, а потім на автоматизмі чухають голову, обличчя. При ураженні демодексом шкіри повік також з’являється свербіж, червоніють очі, починається випадання вій. В результаті інфікування волосяних фолікул надалі відбувається випадання волосся, а також посилення почервоніння шкіри та запалення ушкоджених шарів шкірних покривів. Шкіра запалюється, стаючи горбистій і набуваючи брудно-сірого відтінку. На шкірі з’являються прищі, розширені пори, вугри, виразки, почервоніння, лущення, підвищується рівень жирності шкіри, а далі приєднується огрубіння шкіри та інші проблеми. Хворі часто скаржаться на свербіж повік, що посилюється до вечора, на очний тягар, почервоніння, а також запалення країв повік. Далі до запалення повік приєднується запалення кон’юнктиви, що пояснює скарги пацієнта на почервоніння очей, сльозотечу та появу в оці почуття стороннього тіла. Кліщ демодекс, виділяючи у великій кількості секрети, порушує також обмін речовин в організмі.

Демодекс лікування: Вилікувати кліщ демодекс важко і тільки у разі тривалої завзятості піддається лікуванню. Лікування часом затягується до півроку, оскільки демодекоз часто впливає на порушення в адекватній роботі ШКТ. Однак є низка та інших захворювань, які заважають вилікуватися. Це дисбактеріоз кишківника, панкреатит, холецистит.

Як вилікувати демодекс? Позбавлення супутніх захворювань дає можливість впоратися з проблемою демодекозу. Лікування спрямоване на збільшення захисних сил організму і, звичайно, ліквідацію кліща

Ортопедические стельки

Сьогодні одна з найпоширеніших хвороб – це плоскостопість. Воно зустрічається у 85% населення. Тому ми все частіше стикаємося з необхідністю використання ортопедичних устілок. Важливо те, що вони підходять не лише для лікування, а й для профілактики захворювання.

Ортопедичні устілки – це інструмент, який дає можливість Вашій стопі завжди перебувати в анатомічно правильному положенні, створюючи оптимальний комфорт і прекрасне самопочуття протягом тривалого часу. Діабетичні устілки знижують удари, мікроструси, тиск, мають чудові гігієнічні властивості, вентилюють повітря і продовжують термін служби взуття.

Вплив взуття на здоров’я ніг. Напевно, одна з найбільших людських переваг, якою нас нагородила матінка-природа, — це вміння ходити. Тільки згадайте, як ми радіємо першим крокам нашого малюка, або які емоції на нас робить ранкова пробіжка, а уявіть, що людина після тривалої хвороби нарешті стала на ноги і пішла. Однак, найчастіше, ми ставимося до всього цього як до чогось, що розуміється. І, швидше за все, мало хто з нас надає значення вибору взуття — гарно, та й добре. Насправді неправильно обране взуття – основна причина болю та тяжкості у ногах. Високі підбори, вузькість взуття, неякісна підошва, неправильно підібрані устілки або, взагалі, їх відсутність – все це шкодить нашому здоров’ю. Ортопедична устілка: що це таке.

Ортопедична устілка – це своєрідний вкладиш для взуття, який необхідний підтримки стопи в правильному положенні. Появу перших вкладок визначено ще минулим століттям, називали їх «супінатор». Застосовувалися вони лише у важких випадках. У нашій країні перше виробництво пов’язують із 20-ми роками минулого століття, тоді виробляли продукцію у протезних та взуттєвих майстернях. Це було виготовлення поодиноких замовлень, про продаж оптом тоді й не снилося. Сучасна устілка складається з супінатора, заглиблення під п’яту, зона перекату, метатарзальної подушки, “клинь” під п’яту і “хлястика”, що не несе корисних функцій.

Ідеальні ортопедичні вкладки повинні відповідати певним вимогам.

якісний матеріал. Товар має бути виготовлений або з натуральної шкіри, або із пробки або полімерних матеріалів;

• відповідність розміру стегна споживача;

• повний набір елементів, що становлять структуру виробу. Правильно підібраний вкладиш ніколи не принесе дискомфорту ногам, проте не варто забувати про властивість речей, зношуватися.

При яких хворобах краще використовувати.

Стопа — це одна з тих частин тіла, яка є показником стану здоров’я. Цікаво, але факт саме за станом стопи можна припустити наявність у людини діабету, серцево-судинних захворювань, артритів, хвороб імунної системи. Але, все-таки найпоширеніша недуга – це плоскостопість. Важливо вже з дитячих років контролювати стан ніг дитини. Деякі захворювання можна вилікувати лише до семирічного віку. Що стосується вже дорослих, найчастіше проблеми з ногами даються взнаки після 40 років. Серед жінок зазвичай страждають любительки високих підборів, а чоловіки, ті, чия робота пов’язані з великими фізичними навантаженнями. Тут розрізняють: поздовжнє, поперечне, поздовжньо-поперечне плоскостопість.

Найголовніше, не займайтеся самодіагностикою та самолікуванням! Призначити вам застосування ортопедичної продукції може лікар. Саме від його укладання залежить вид необхідної у вашому випадку устілки.

Основні продукти устілок: Ортопедична лінія для профілактики та лікування плоскостопості, болі в п’яті, шпори п’яти, деформацій великого пальця, молоткоподібних пальців (та інших проблем пальців); від мозолів та натоптишів, для зниження болю в передньому відділі стопи.

Лаборатория

Якщо Вам потрібна лабораторна діагностика, ми можемо провести її на базі власної лабораторії:

– зіскрібки на демодекоз зі шкіри та вій;

– на грибкові та заразні шкірні захворювання (короста тощо)

– експрес діагностика на ВІЛ, сифіліс, гепатит В та гепатит С;

– TORCH-інфекції;

Також видаємо медичну документацію за кордон, довідку в басейн!

Заощаджуйте Ваш час разом з нами!