Коррекция татуажа

КОРЕКЦІЯ ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ, І НАВІЩО ВОНА ПОТРІБНА?

У переважній більшості випадків після проведення перманентного макіяжу потрібна його корекція. Чому так? Які види корекції бувають?

Первинна корекція: На жаль, на 100% передбачити, як відреагує ваш організм на введення пігментів, що фарбують неможливо: в одних після загоєння шкіри в ній зберігається 50% барвника, в інших – 70%. Оскільки більшість віддає перевагу «природній» яскравості перманенту – при первинній процедурі більшість фахівців орієнтується на те, що в шкірі збережеться його максимальна кількість, тобто в результаті татуаж не буде яскравішим, ніж планувалося. Якщо відтінок вийшов світлішим – інтенсивність кольору буде додана під час корекції. Також під час корекції доробляються деталі, усуваються дрібні прогалини, доводяться до досконалості контури. Навіть якщо результат після одноразового сеансу вас повністю влаштовує, на консультацію до майстра прийти потрібно: він може побачити те, чого ви не помічаєте, крім того, корекція дозволяє зробити перманент більш стійким, довготривалим. Корекція проводиться не раніше, ніж через 1 місяць після сеансу перманентного макіяжу – тільки тоді, коли кольори стали «остаточними» і, бажано, не пізніше ніж через 3 місяці.

РЕФРЕШ (оновлення перманентного макіяжу): З роками татуаж втрачає яскравість і необхідно оновлювати. Процедура може вважатися рефрешем, тільки коли контури вихідного перманента збереглися, і корекції потребує тільки колір. Якщо контури вже зникли або ви хочете змінити їх форму – це вже повноцінний сеанс первинного татуажу.

Як часто потрібне оновлення перманентного макіяжу? Перманент – це не татуювання і з часом його кольори не лише блідіють, а й зникають повністю. Коли це відбудеться? На це питання не можна відповісти однозначно. Не все залежить від якості фарб, місця та глибини їх введення. Велике значення має індивідуальна реакція організму, наскільки швидко його клітини переробляють введений у шкіру барвник – а це дуже індивідуально. Загалом можна сказати, що у молодих цей процес йде швидше, ніж у літніх, на повіках перманент тримається у 2-4 рази довше, ніж на губах. Але навіть у людей одного віку, з татуажем в одній про ту ж область, зробленим одним і тим же майстром однаковими матеріалами відмінності в його стійкості дуже суттєві. Роблячи перманентний макіяж вперше, орієнтуйтеся на те, що проводити його корекцію доведеться приблизно 1 раз на 2 роки. І лише після кількох його оновлень ви зможете самі пророкувати, скільки він протримається на вашому обличчі. Корекцію перманента найкраще проводити у того ж майстра, який його робив: тільки у нього, у вашій амбулаторній карті, є інформація про те, які пігменти він використовував раніше, їхні індекси кольорів, яка техніка татуажу застосовувалася. Фахівець виконає таку ж процедуру, як і минулого разу, і перманентний макіяж знову радуватиме вас та оточуючих наступні кілька років.

Виправлення перманентного макіяжу: Виправлення чужої роботи не слід розглядати як корекцію перманенту. Іноді така корекція технічно складніша, ніж перша процедура.